ERpak Tomasz Potok Gorlice, ulica Hallera 14/7 telefon 503 133 896 biuro handlowe telefon fax 183621261 produkcja Moszczenica 802 E-mail erpakowania at gmail.com

RODZAJE OPAKOWAŃ KARTONOWYCH

Pudełka klapowe

są to przede wszystkim pudełka jednoczęściowe wyposażone w dolne i górne klapy, których brzegi łączone są przez klejenie lub szycie. Dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych i kształtach.

Jeśli potrzebne są pudełka klapowe, Gorlice i nasza firma ERpak to najlepszy wybór. Oferowane przez nas pudełka klapowe są dostarczane do klientów jako gotowe do użycia – po umieszczeniu w nich towaru wystarczy tylko zamknąć je lub zakleić taśmą.

producent opakowań kartonowychproducent opakowań kartonowychproducent opakowań kartonowych

Pudełka fasonowe

Oferujemy je w pełnej gamie wzroków z katalogu FEFCO, ale również jesteśmy w stanie przygotowywać je zgodnie z wzorem dostarczonym nam przez klienta. Do produkcji pudełek fasonowych wykorzystujemy wykrojnik, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć opakowanie w oryginalnym kształcie, także z przekładkami i innymi elementami na życzenie klienta.

producent opakowań kartonowych

Narożniki tekturowe

Są przeznaczone do zabezpieczania kantów i narożników towarów. Absorbują uderzenia i chronią towar podczas transportu.

Przekładki z tektury

Wykorzystywane są jako warstwy umieszczane pomiędzy towarami w celu ich zabezpieczenia i amortyzacji podczas transportu.

Elementy z wykrojnika

Wychodzimy naprzeciwko wszystkim Państwa oczekiwaniom. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać elementy w różnych kształtach i formatach, nawet tych nietypowych.

Do produkcji opakowań używamy:

Zamówienia

Wymiary podawane są w kolejności: długość x szerokość x wysokość w milimetrach i dotyczą wymiarów wewnętrznych.

ERpak – pudełka kartonowe, kartony Gorlice – zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Erpak jest dystrybutorem producenta tektury firmy APIS z Chojnowa

producent opakowań kartonowych
Prawa autorskie erpak.pl
Realizacja RozaArt.pl